O mnie

                                                 JUSTYNA CZARNACKA- WOJTYSEK                                                                                                                                                                             Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego gdzie w 2004 roku uzyskała tytuł magistra psychologii. W czasie studiów ukończyła szereg kursów w ramach specjalizacji klinicznej i rodziny. W 2008 roku odbyła cykl szkoleniowy Systemowej Terapii Rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim.

W latach 2004-2011 mieszkała i zdobywała doświadczenie zawodowe pracując w Wielkiej Brytanii. W tym czasie współpracowała z Polskim Konsulatem Generalnym w Edynburgu, Polską Sobotnią Szkołą „Bez granic”, Polish Family Support Center. Zatrudniona w charakterze dydaktyka akademickiego prowadziła warsztaty i ćwiczenia dla studentów IPT Educational Center w Dublinie oraz The College of Art and Technology w Edynburgu.

W 2009 roku założyła w Edynburgu Ego-centrum. Centrum Usług Psychologicznych w ramach, którego udzielała konsultacji, prowadziła psychoterapię indywidualną, rodzin i par, organizowała warsztaty i szkolenia o tematyce psychoedukacyjnej. W latach 2009- 2015 członkini The British Psycholgical Society.

Od 2011 roku mieszka i pracuje w Częstochowie. W 2019 roku ukończyła 4-letni kurs psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rozpoczynając w ten sposób drogę do pozyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z indywidualnym Klientem, Parami jak i z całymi Rodzinami. Pracuje integrując ze sobą podejście systemowe i psychodynamiczne. W trosce o standardy i dobro Klientów swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

Staram się przede wszystkim zrozumieć, zaciekawić czyjąś opowieścią, zbudować relację terapeutyczną, która bezpiecznie pomoże dokonać takiej zmiany jaka jest potrzebna i możliwa. Wierzę, że wiedza o sobie samym daje ludziom wybór…”

                                                                                                                                                                         Justyna Czarnacka- Wojtysek