O mnie

Justyna Czarnacka-Wojtysek- psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego gdzie w 2004 roku uzyskała tytuł magistra psychologii.

W czasie studiów ukończyła szereg kursów w ramach specjalizacji klinicznej i rodziny. W 2008 roku odbyła cykl szkoleniowy Systemowej Terapii Rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim.

W latach 2004-2011 mieszkała i zdobywała doświadczenie zawodowe pracując w Wielkiej Brytanii. W tym czasie współpracowała z Polskim Konsulatem Generalnym w Edynburgu, Polską Sobotnią Szkołą „Bez granic”, Polish Family Support Center. Zatrudniona w charakterze dydaktyka akademickiego prowadziła warsztaty i ćwiczenia dla studentów IPT Educational Center w Dublinie oraz The College of Art and Technology w Edynburgu. W 2009 roku założyła Ego-centrum. Centrum Usług Psychologicznych w ramach, którego udzielała konsultacji, prowadziła terapię indywidualną, rodzin i par, organizowała warsztaty i szkolenia o tematyce psychoedukacyjnej.

Od 2012 roku współpracuje z Gabinetami Terapeutycznymi Self w Częstochowie.

W 2019 roku ukończyła 4 letni kurs psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rozpoczynając w ten sposób drogę do pozyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego

Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z indywidualnym Klientem, Parami jak i z całymi Rodzinami.

Pracuje integrując ze sobą podejście systemowe i psychodynamiczne. W trosce o standardy i dobro Klientów swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Staram się przede wszystkim zrozumieć, zaciekawić czyjąś opowieścią, zbudować relację terapeutyczną, która bezpiecznie pomoże dokonać takiej zmiany jaka jest potrzebna i możliwa. Wierzę, że wiedza o sobie samym daje ludziom wybór…”