Szkolenia i warsztaty

Kiedy skorzystać ze szkolenia otwartego?

Zawsze wtedy, gdy:

– chcesz poprawić jakość swojego życia osobistego i zawodowego
– zaczerpnąć wiedzy z dziedziny psychologii
– zyskać umiejętności, które pomogą Ci się rozwinąć
– rozwinąć umiejętności, które już posiadasz

W STAŁEJ OFERCIE SZKOLEŃ OTWARTYCH ZNAJDUJĄ SIĘ:

Autoprezentacja. Warsztat rozwoju osobistego.

Pozwala odkryć swoje zdolności autoprezentacyjne, podkreślić własne zalety i zdolności, nabrać większej pewności siebie w kontaktach z innymi, wypracować swój styl autoprezentacji, świadomie wykorzystywać mowę ciała i głos.

Warsztaty genogramowe

Genogram to specjalistyczna metoda wykorzystywana w pracy z rodzinami. To specyficzny „rysunek rodziny”, na którym, za pomocą symboli, zaznacza się wszystkie osoby, żyjące i nieżyjące, w rodzinie oraz stosunki panujące pomiędzy członkami rodziny.

Przeznaczone są dla wszystkich par (małżeństw, narzeczonych, osób w związkach nieformalnych), a zwłaszcza dla tych którzy: chcą lepiej poznać siebie nawzajem, pragną tworzyć udany związek, chcą poznać historię swojej rodziny i rodziny swojego partnera, by dostrzec rolę wpływu międzypokoleniowego w codziennym życiu, pragną uniknąć błędów własnych rodziców, chcą lepiej rozumieć przyczyny własnych zachowań oraz zachowań partnera, starają się brać odpowiedzialność za swoje decyzje, wierzą, że zmiana na lepsze zawsze jest możliwa.

Warsztaty trwają 2-3 godziny. Polegają na spotkaniu pary z psychologiem, stworzeniu wspólnego genogramu i przeanalizowaniu jego wpływu na codzienne życie.

Trening twórczości

Jego istotą jest kształcenie i stymulowanie specyficznych zdolności psychicznych, szczególnie abstrahowania, dokonywania skojarzeń, myślenia metaforycznego oraz transformacji. Służą do tego specjalnie opracowane ćwiczenia oraz techniki stymulacji myślenia twórczego. Trening rozwija wyobraźnię, uwalnia od zahamowań, ktore na  codzień ograniczają kreatywność, pomaga przełamać utarte stereotypy w myśleniu.

Jak radzić sobie ze stresem?

Stres towarzyszy nam w ciągu całego życia, nie da się go wyeliminować. Można jednak sprawić, by zamiast wroga zagrażającego naszemu zdrowiu i równowadze emocjonalnej, stał się sprzymierzeńcem.

Ważne jest bowiem nie tylko umieć obniżyć poziom stresu, ale też w odpowiednich sytuacjach twórczo go wykorzystać. Podczas tych warsztatów dowiesz się jak stres powstaje w Twoim ciele i umyśle oraz jak ten proces powstrzymać.

Szkolenia otwarte dla wszystkich zainteresowanych odbywają się w Edynburgu.

Jeśli już dziś chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat szkoleń otwartych lub są Państwo zdecydowani, aby do któregoś przystąpić proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Propozycje i plan proponowanych szkoleń i warsztatów znajdą Państwo w zakładce Aktualności.

Kiedy zorganizować szkolenie zamknięte?

Zawsze wtedy, gdy:

– chcesz rozwinąć swoją Firmę korzystając z potencjału Twoich Pracowników
– chcesz, aby Osoby, którymi zarządzasz rozwijały się i zdobywały nowe umiejętności
– zależy Ci, aby szkolenie odbyło się w wyznaczonym przez Ciebie terminie i miejscu
– wymagasz, by szkolenie przybliżyło Twoich Pracowników do poziomu kompetencji i umiejętności, jakich od nich oczekujesz

PROPOZYCJA SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH:

Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych

Jak radzić sobie ze stresem?

Jak kreatywnie myśleć i twórczo rozwiązywać problemy?

Skuteczna komunikacja interpersonalna

Negocjacje

Czym jest konflikt i jak go rozwiązywać?

Trening umiejętności kierowniczych

Szkolenia zamknięte odbywają się w miejscu ustalonym z Klientem, na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia zamkniętego proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny, w celu ustalenia szczegółów oraz otrzymania planu szkolenia.